Kraków, Wieliczka, Zakopane

I dzień
Wyjazd spod szkoły z Augustowa. Przejazd do Krakowa. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Krakowa: wycieczka rozpoczyna się w pobliżu średniowiecznych murów miejskich, Bramy Floriańskiej i Barbakanu. Następnie, ulicą Floriańską, prowadzi do Rynku Głównego – serca Krakowa
i największego placu średniowiecznej Europy. Zwiedzanie Rynku obejmuje przede wszystkim wizyta w Kościele Mariackim, ale i Sukiennice, kościółek św. Wojciecha, pomnik Adama Mickiewicza i Wieża Ratuszowa. Krakowski Rynek to także niezliczona ilość legend, zabawnych anegdot i historyjek, które na stałe wrosły w krakowski krajobraz. Z Rynku trasa prowadzi najstarszymi uliczkami miasta w kierunku Wzgórza Wawelskiego i tam też się kończy – zwiedzaniem Katedry Królewskiej i arkadowego dziedzińca Zamku Królewskiego.
Przejazd w okolice Zakopanego . Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II dzień
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie górskiej stolicy Polski. Na dobry początek wjazd koleją linowo- terenową na Gubałówkę, skąd rozpościera się wspaniały widok na Tatry, Zakopane i inne masywy górskie. Godzinny spacer. Stąd 3 warianty powrotu do Zakopanego: zejście, zjazd kolejką lub spacer na Butorowy Wierch i zjazd wyciągiem krzesełkowym. Zwiedzanie miasta rozpocznie się od Starego Kościoła w Zakopanem i pełnego uroku, unikalnego Starego Cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Kolejnym punktem programu jest Muzeum Tatrzańskie, a dalej spacer połączony ze zwiedzaniem Krupówek najbardziej znanego deptaka Polski. Spacer ten kończy się u podnóży Wielkiej Krokwi – skoczni na której odbywa się jeden z konkursów Mistrzostw Świata w skokach narciarskich. Powrót do miejsca zakwaterowania na obiadokolację. Ognisko z kiełbaskami i nocleg.

III dzień
Śniadanie. Prowiant na drogę. Wyprawa z przewodnikiem w Tatry . Mamy do zaoferowania wiele tras
o różnym stopniu trudności do wyboru np. wyprawa nad Morskie Oko, w dolinę 5 Stawów, Copsi Staw, Ostrawa, Schronisko Terego. Czas wycieczek od 4 do 7 godz. Powrót do miejsca zakwaterowania na obiadokolację. Nocleg.

IV dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wieliczki. Zwiedzanie kopalni soli z przewodnikiem.
Wyjazd do Augustowa. W drodze powrotnej obiad. Powrót do Augustowa w późnych godz. wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena obejmuje:
przejazd autokarem klasy turystycznej,
ubezpieczenie,
noclegi,
wyżywienie zgodnie z programem,
przewodników regionalnych i obiektowych,
opiekę pilota.

Program ma charakter ramowy. Kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów może ulec zmianie.