Wycieczki na Litwę, Łotwę i Białoruś

Jednodniowe wycieczki na Litwę, Łotwę i Białoruś są możliwością na poznanie głównych ośrodków wspólnoty polskiej na naszych wschodnich kresach.  Hitem są wyjazdy do Wilna , Druskiennik, Rygi, Pałangi, Kłajpedy, oraz nowość – wycieczka do Grodna. Otwarto dla Polaków bezwizowy wjazd na terytorium Grodna i Parku Kanału Augustowskiego po stronie białoruskiej.

„Wehikuł Podróży” Usługi turystyczne s.c.
16-300 Augustów, ul. Wojska Polskiego 6/2
tel: +48877390058,  kom: +48608404882
e-mail: biuro@wehikul-podrozy.plPowyższa propozycja jest alternatywą na niepogodę. Gdy jesteście na urlopie na Suwalszczyźnie i pogoda nie jest odpowiednia na kąpiele wodne jak i słoneczne nie warto marnować czasu. Wystarczy tylko odpowiedni strój i parasol.

Nasze wycieczki dają niepowtarzalną okazję na poznanie kresów wschodnich.
Litwa– kraj wspomnień Adama Mickiewicza i Czesława Miłosza, kraj smakujący czarnym chlebem, ziołowymi nalewkami i karaimskimi przysmakami, kraj nierozerwalnie połączony historią z Polską.

Białoruś – kraj który otwiera przed nami możliwość poznania poprzez zniesienie wiz w regionie Kanału Augustowskiego, najrzadziej odwiedzany przez Polaków i najmniej znany spośród naszych sąsiadów. Główną tego przyczyną jest dosyć jednostronne i wybiórcze przedstawianie Białorusi w polskich mediach, oraz zwykła niewiedza, że tuż za Bugiem i Puszczą Augustowską  leży bardzo ciekawa kulturowo, historycznie i geograficznie kraina. Państwo bogate w piękną przyrodę i piękne krajobrazy, z wartymi zobaczenia zabytkami oraz gościnnymi i życzliwymi nam mieszkańcami, z których ojcami i dziadami żyliśmy zgodnie przez kilka wieków w Rzeczpospolitej Trojga Narodów. To kraj jak najbardziej zasługujący na bliższe poznanie.

Łotwa – ponoć najszybciej wyludniający się kraj w Europie, ale ryską starówkę z dużą ilością knajpek, restauracji, zieleni naprawdę warto zobaczyć. Ryga uznawana jest za jedno z największych w Europie skupisk architektury secesyjnej. W tym kraju architektura i tradycje tchną słowiańskim duchem, ale ukształtowanie terenu, klimat i mowa przywodzą na myśl Skandynawię.

Biuro „Wehikuł Podróży” usługi turystyczne s.c. Barbara Fedorczyk Urszula Choncel otrzymało subwencję z PFR 1.0 i PFR 2.0