Wasze uwagi, opinie i komentarze

Byłeś z nami?
Jak było?
Napisz swoją opinię.
Jeśli było OK, to sprawisz nam swoim wpisem przyjemność, a jeśli coś nawaliło, to będziemy o tym wiedziały i postaramy się poprawić.

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 1. Dnia 29 sierpnia 2018 o 10:10 Renata napisał(a):

  Wycieczka 24.08.2018r do Trok i Wilna .Wycieczka bardzo udana, pilot wycieczki Pani Ula super , bardzo zorganizowana i pomocna. Pani przewodniczka Jolanta z Wilna była świetna !!!!!!!!!!!! , ogromna wiedza i poczucie humoru. Było zbyt mało czasu, więc czuję niedosyt , na pewno jeszcze wrócimy z rodziną . Bardzo polecam , warto skorzystać z usług tego biura podróży.
  Pozdrawiam Renata z Białegostoku.

 2. Dnia 30 lipca 2018 o 10:03 Zbigniew napisał(a):

  Będąc w Augustowie, zaliczyłem wycieczkę do Grodna (28.07.2018). Byłem zachwycony! Obsługa fachowa i bardzo przyjazna – przewodnik pani Ula, kierowca jak i białoruski przewodnik po Grodnie. Miasto robi bardzo pozytywne wrażenie. Obiad pozwolił w jakimś stopniu poznać ich kuchnię. Podobał mi się również pomysł z czasem wolnym (ok. 2 godz.). Można było zrobić zakupy lub pogłębić znajomość miasta. Zobaczyliśmy dużo, ale nie odczuwało się pośpiechu i braku czasu.
  Jedyne, mało znaczące w tej wycieczce, minusy to upał (na szczęście autobus miał sprawną klimatyzację) i stosunkowo długie odprawy na granicy polsko-białoruskiej. To już jednak było wiadomo przed wyjazdem. Taki wyjazd zachęca do następnych!

 3. Dnia 31 sierpnia 2017 o 13:13 Magda napisał(a):

  26 sierpnia 2017 r. wyjechaliśmy z Augustowa z wycieczką do Trok oraz Wilna. Przeczytałam wiele opinii na temat tej wycieczki, aż w końcu postanowiłam się wybrać… i nie żałuję. Oprowadzającą nas przewodniczką była pani Lucyna – osoba z dużym poczuciem humoru oraz ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania jej turystom. Na temat zwiedzanych obiektów mówiła bardzo ciekawie dodając wiele anegdot i ciekawostek niezawartych w przewodnikach. Na pochwałę zasługuje również pan Piotr – nasz pilot. Jego wiedza na temat Wilna, jak i całej Litwy, jest olbrzymia. Przez większą część podróży autokarem przekazywał nam wiele cennych informacji na temat stolicy lub czego powinniśmy spróbować, lub co zakupić i ile to mniej więcej może kosztować, co było ogromnym ułatwieniem podczas półgodzinnej przerwy w litewskim markecie 😉 Szczególne podziękowania należą się również kierowcy, którego doświadczenie sprawiło, że jazda autokarem okazała się być bardzo komfortowa. Wycieczka świetnie zorganizowana, z bogatym programem, w sam raz na pierwszy wyjazd. Dużo atrakcji zarówno dla ducha, jak i dla ciała, np.: możliwość spróbowania regionalnego przysmaku Karaimów – kibin, które okazały się przepyszne! Organizacja każdego elementu podróży na wysokim poziomie. Już szykuję się na kolejny wypad z tym biurem podróży, a wszystkich turystów zachęcam do skorzystania z ich usług. Naprawdę warto! 🙂

 4. Dnia 22 sierpnia 2017 o 15:39 Ewa napisał(a):

  Wycieczka bardzo udana, czujemy niedosyt, Pani Halinka pilot wycieczki bardzo zorganizowana i pomocna, natomiast Pani przewodniczka z Wilna była super!!!!!!!!!!!! Ogromna wiedza i poczucie humoru. Zbyt mało czasu, więc na pewno jeszcze wrócimy.
  Pozdrawiamy rodzina Barnat i Węgrzynowicz.

 5. Dnia 30 lipca 2017 o 16:18 Renata napisał(a):

  Byliśmy na wycieczce Troki, Wilno 27 lipca. Wspaniały pilot, Pan Piotr, kompetentna przewodniczka, Pani Lucyna. Bardzo jesteśmy zadowoleni z organizacji. już szykujemy się na kolejny wypad z tym biurem podróży.

 6. Dnia 20 lipca 2017 o 12:50 Alicja napisał(a):

  W 100 % przychylam się do opinii Agaty. Wraz z mężem uczestniczyłam w jednodniowej wycieczce do Trok i Wilna w dniu 15 lipca 2017. Program wycieczki bardzo dobrze zaplanowany i zrealizowany. Pilotował nas pan Piotr – przesympatyczny, zaangażowany i jednocześnie nie narzucający się. Pani Lucynka – przewodniczka – dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą, jednocześnie zarażała uczestników dobrym samopoczuciem i humorem. Wszystkim polecam takie wypady. Nam dodatkowo bardzo dopisała piękna pogoda. To wszystko zrekompensowało długą podróż do Augustowa, bo w tym celu przybyliśmy tam z Bydgoszczy, aby „załapać się” z Wehikułem Podróży do Wilna.

 7. Dnia 14 lipca 2017 o 11:40 Agata napisał(a):

  Uczestniczyłam wraz z moją rodziną w jednodniowej wycieczce do Wilna i wszystkim zainteresowanym polecam usługi tej firmy. Wycieczka dzięki operatywności naszego pilota, pana Piotra, zorganizowana perfekcyjnie. Wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Czas wypełniony w całości, ale i uwzględniający potrzebę odpoczynku dla zwiedzających. Pan Piotr miły, otwarty i pomocny. Szczególne podziękowania kieruję do naszej przewodniczki, pani Lucynki, która zachwyciła mnie sposobem prowadzenia wycieczki. Szeroka wiedza merytoryczna, osobista charyzma, duży dystans do siebie i otaczającej rzeczywistości, poczucie humoru i otwartość sprawiły, że te kilka godzin wędrowania, mimo brzydkiej pogody, minęły niepostrzeżenie.Polecam serdecznie.

 8. Dnia 30 sierpnia 2016 o 17:11 Renata napisał(a):

  24.08.2016 r. uczestniczyłam w jednodniowej wycieczce do Wilna i Trok.
  Plan wycieczki zrealizowany i to w miłej atmosferze bez odczucia pośpiechu, charakterystycznego dla krótkich wyjazdów.
  Nasze Sympatyczne Trio, które przysłużyło się temu:
  Pani Lucyna – przewodnik: wiedza, poczucie humoru, no i to emanujące ciepło. Niezwykła !
  Pan Bogdan – pilot: źródło ciekawostek informacyjnych „po drodze”, wzorowy opiekun grupy (żadnych strat w narodzie 🙂 Prawdziwa odpowiedzialność !
  Pan Mariusz – kierowca: komfort jazdy zapewniony, nie ślimaczy się i nie szarżuje, a nawet sprawnie ratuje sytuację stłuczki samochodowej z „jakąś gapą”. Fachowiec !
  Dziękuję i polecam.

 9. Dnia 26 lipca 2015 o 14:33 Elżbieta napisał(a):

  24 lipca 2015r.wyjechaliśmy z Gib z wycieczką do Wilna. Pilotem był pan Piotr a przewodnikiem pani Lucyna. Wycieczka była wspaniała,dużo atrakcji,czas na posiłek, kawę itp. Bardzo dobra organizacja i uczciwa firma. Pilot i przewodnik z dużym poczuciem humoru, ogromną wiedzą. Pan Piotr bardzo miły i operatywny. Dziękujemy organizatorom. Polecamy usługi innym turystom.

 10. Dnia 2 września 2014 o 08:13 joanna napisał(a):

  28 sierpnia uczestniczyłam w jednodniowej wycieczce do Wilna. Przewodnikami byli P. Piotr (nazwiska niestety nie pamiętam) i P. Alina Obolewicz. Wycieczka bardzo udana! Ale takiego przewodnika jak P.Alina to ja jeszcze nie spotkałam. Ogromna wiedza, umiejętność pięknego wysławiania się, humor, zaangażowanie no i na koniec mini-konkurs wiedzy zdobytej na wycieczce z nagrodami powalił mnie na kolana. Dziękuję za ten miły czas. Pozdrawiam.

 11. Dnia 22 sierpnia 2014 o 12:16 Julek napisał(a):

  W czwartek 17 lipca wybraliśmy się na wycieczkę do Wilna. Pilotem grupy była Pani z Augustowa ( przepraszam, jej imię mi umknęło ), a przewodnikiem na miejscu Pani Lucyna. Chcemy pochwalić pracę obydwóch pań, ich fachowość, znajomość tematu i umiejętność odpowiedzi na każde pytanie zadawane przez uczestników. Bardzo dobrze była też zorganizowana sama wycieczka: program bogaty, wyczerpujący największe atrakcje Wilna, ale dający też czas na samodzielne powędrowanie po mieście. Ważna również była też ujęta w programie możliwość spróbowania litewskiej kuchni oraz wizyta w sklepie. Porządny autobus i fachowi kierowcy dopełnili bardzo wysokiej oceny Państwa wycieczki. Polecamy innym, a sami w czasie przyszłej bytności na Suwalszczyźnie jeszcze skorzystamy.

 12. Dnia 5 sierpnia 2014 o 09:04 Sabina napisał(a):

  Wspólnie z rodziną miałam przyjemność wyjechać z Państwem na jednodniową wycieczkę do Wilna i Trok (3.07.2014r.). Wyjazd uważamy za bardzo udany:) Gratulujemy Panu Piotrowi umiejętności „porwania” i oczarowania grupy, a Wehikułowi Podróży jakości świadczonych usług. Naprawdę warto z Państwem podróżować

 13. Dnia 9 maja 2014 o 11:57 Barbara napisał(a):

  Wycieczka przedszkola z Pasłęka Kowno-Wilno-Druskienniki 1-4 maja 2014r.Majówkę spędziliśmy z Wehikułem Podróży i wszystkim polecamy to biuro z Augustowa. Bardzo dziękujemy za profesjonalnie zorganizowany wyjazd, w 100% zrealizowany plan, a także pozytywną reakcję na nasze dodatkowe „zachcianki.” Jeszcze raz gorąco pozdrawiamy i dziękujemy naszej pilotce pani Agacie za „otwartość”i czterodniową miłą opiekę nad nami, kierowcy -panu Marcinowi za bezpieczną jazdę i przewodnikom; po Kownie – pani Irenie i dwa dni po Wilnie -fantastycznej pani Alicji, która rozkochała nas Wilnem.

 14. Dnia 21 sierpnia 2013 o 23:15 "TA CZWÓRKA " napisał(a):

  wycieczka Wilno-Troki 20.08.2013 r.
  Dziękujemy za dobrze zorganizowaną wycieczkę ,dobrego Pana kierowcę i super otwartego i wesołego przewodnika Pana Jacka ,na którego pomoc zawsze można było liczyć.Humor P. Jacka i jego dowcipy umilały nam całą wycieczkę.Wilno jest piękne i warto je było zobaczyć .Polecamy taką wyprawę wszystkim!
  Pozdrawiamy -„TA CZWÓRKA ” : )))

 15. Dnia 7 sierpnia 2013 o 21:51 Beata napisał(a):

  Właśnie wróciłam z wycieczki z Wilna, było super pomimo dzisiejszego upału, chętnie bym poleciła taką wyprawę tylko pod jednym warunkiem, że nie będzie jechał kierowca, który na trasie powrotnej przed Augustowem zmienił naszego dzisiejszego kierowcę. Niestety nie wiem jak się nazywa 🙁 ostatnie 30 minut trasy nie bylo zbyt bezpieczne. Dlatego jeszcze raz dziękuję naszemu pilotowi Panu Piotrowi i Panu kierowcy który był z nami na Litwie.

 16. Dnia 2 sierpnia 2013 o 15:23 Kaska napisał(a):

  W lipcu ruszylismy na jeden dzien do Wilna – jeden dzien to stanowczo za malo, tak ze panie Pilot i Przewodniczka musialy nas troche „poganiac”, bysmy jak najwiecej zobaczyli. Robily to jednak w super mily i prawie niezauwazalny sposob. Pan Kierowca Wilno znal jak wlasna kieszen, wiec nie tracilismy ani chwilki. Nasza przewodniczka Alina (Wilnianka) byla fantastyczna – obszerna wiedza historyczno-kulturalno-politycznie-spoleczna:-) polaczona z wielkim poczuciem humoru.

 17. Dnia 25 lipca 2013 o 04:52 Anna napisał(a):

  Dziękuję za wycieczkę do Wilna – Trok i tak znakomitego pilota. Jego porady były wprost bezcenne. Pozdrowienia dla pana Jacka!
  Okazuje się, że w ciągu jednego dnia można tak wiele zobaczyć… Super organizacja, gorąco polecam innym, jeśli tylko macie jeden dzień wolnego czasu, koniecznie warto wybrać się na taką wycieczkę! Zabrakło mi co prawda odwiedzin Góry Zamkowej w Wilnie, przecież stamtąd taka piękna panorama miasta, może w przyszłości i ona pojawi się w programie zwiedzania?

 18. Dnia 20 lipca 2012 o 12:24 Jarek i Ania napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za wspaniałą wycieczkę do Wilna i Trok.Jesteśmy zachwyceni Litwą i jej zabytkami…szczególne pozdrowienia dla p.Jacka który wg nas jest nie do zastąpienia:)
  Polecamy!
  spóżnialscy:)

 19. Dnia 16 lipca 2012 o 09:26 Dwie Beaty napisał(a):

  Piątek 13 lipca okazał się bardzo szczęśliwy: wycieczka Troki – Wilno była strzałem w 10!!! Niezapomniane wrażenia. Szczególne podziękowania dla przewodnika p. Jacka za jego fachowe „wskazówki’ przy zwiedzaniu Wilna 😉

 20. Dnia 8 lipca 2012 o 19:40 Kasia i Mariusz napisał(a):

  Skorzystaliśmy z usług tego biura podróży dnia 03.07.12 wykupując wycieczkę do Wilna. Pilot wycieczki p.Jacek i przewodniczka pani Ela bardzo sprawdzili się w swojej roli. Jesteśmy zadowoleni i szczerze polecamy 🙂

 21. Dnia 14 maja 2012 o 12:20 Kinga napisał(a):

  Witam,
  Gorąco polecam „Wehikuł Podróży” .Profesjonalna firma ,Pani Basia i Pani Ula bardzo sympatyczne,życzliwe i pomocne. Korzystałam z usług firmy w tym roku. Była to wycieczka do Wilna, rzeczywiście wszystko zgodnie z obietnicami . Pani przewodniczka z wielką pasją opowiada o zabytkach i kulturze Wilna. Cała wycieczka przebiegła w miłej atmosferze ,co najważniejsze bez pośpiechu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Z pewnością jeszcze tu wrócę:)

 22. Dnia 29 października 2011 o 23:25 Edyta napisał(a):

  Chociaż firma świeża już nie raz korzystałam z ich usług, naprawdę są warte polecenia. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

 23. Dnia 10 lipca 2011 o 22:44 Wojtek napisał(a):

  Chciałbym pochwalić pilota wycieczki na Litwę .Pan Jacek potrafił doskonale opowiadać o zabytkach na drodze Augustów-Troki czy Wilno-Augustów.Doradzał w sklepie jaka potrawa jest dla kogo najlepsza.Moim zdaniem pilot bardzo sympatyczny i doświadczony.